co robimy

najlepiej

WWW

Czy wiesz, że masz mniej niż 3 sekundy, aby utrzymać użytkownika na swojej stronie internetowej? My to wiemy! Dlatego zapewniamy coś więcej niż tylko dobre umiejętności kodowania.  Chcemy tworzyć funkcjonalne strony, z których korzystanie będzie sprawiało przyjemność.

Grafika

Mamy w zespole takich, co uwielbiają Photoshopa i dostają rumieńców słysząc o nowym logo do stworzenia. Głęboko wierzą w słowa Paula Randa “Design is the silent ambassador of your brand”, dlatego angażują się w tworzenie wyjątkowych grafik dla Twojej marki.

Reklama

Lajkujemy social media i bardzo cenimy ogrom możliwości reklamy w internecie. Chcemy dzielić się swoją wiedzą budując społeczności, które są zaangażowane w marki. Wierzymy, że Twoje produkty są potrzebne ludziom, dlatego pomagamy Ci do nich dotrzeć. Tak! Dla nas to jak misja!

Przewiń suwakiem w prawo..

przekształcamy

pomysły w rzeczywistość

  

Każdy projekt jest wyjątkowy. Dlatego, na początku chcemy poznać Ciebie i Twoją markę, zrozumieć potrzeby i ustalić odpowiedni plan działania dostosowany do Twoich oczekiwań.

nasza

drużyna

45
Zadowolych
klientów
28
Spotkania
zespołu
124
Kubki
kawy
2
Firmowe
koty

poznaj

naszych klientów

w wolnej chwili

blogujemy

czekamy na

kontakt

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza, aby się z nami skontaktować.

Firma

PJANA - Agencja Interaktywna

Telefon

+48 693 551 774

*Administratorem Twoich danych osobowych jest Agencja Interaktywna PJANA. Dane osobowe przetwarzane są w celu: marketingu własnych produktów lub usług oraz w celu zawarcia umowy. Posiadasz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w każdym czasie, pisząc na adres contact@pjana.com. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do osób trzecich.

WordPress Theme built by Shufflehound. 2018 © PJANA | Wszystkie prawa zastrzeżone