więcej o nas poznaj zespół ostatnie projekty zajrzyj na blog napisz do nas

poznaj zespół

Tworzymy zdalnie pracujący zespół, który potrafi doskonale sprostać wszystkim wymaganiom klienta. W skład #PJANA wchodzą web deweloperzy, UX/UI designerzy oraz graficy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży IT. Każdy współpracuje z PJANA na zasadach B2B, nie zamykając się tym samym na własny rozwój i kolejne projekty - z pełną odpowiedzialnością możemy polecić każdą z poniższych osób.

Paweł
Janac

CEO / WEB DEVELOPer

Inżynier Informatyki, magister zarządzania projektami - na co dzień łączy nabyte umiejętności jako webdeveloper. Miłośnik włoskiej kuchnii i podróżowania. W wolnych chwilach uprawia koszykówkę, a po nocach nie śpi bo ogląda NBA. Hobbystycznie dziennikarz muzyczny oraz pasjonat mody typu streetwear.

Karolina
Byliniak

Art Director

Z grafiką komputerową związana od przeszło 10 lat, a z reklamą od ponad 5. Swoje doświadczenie projektowe i marketingowe wykorzystuje do tworzenia interfejsów przyjaznych dla użytkownika i skoncentrowanych na celu biznesowym Klienta.

Po pracy zamienia się w maniaczkę seriali i gier komputerowych VR. W wolnym czasie projektuje fanowskie plakaty filmowe, które są komentowane na arenie międzynarodowej.

TeamUX #releasesnydercut #wakandaforever

Piotr
Stachurski

Full-stack developer

Za dnia programista w warszawskiej korporacji, a w nocy miłośnik technologii webowych, w weekendy zaś fan technologii VR i kultury Japonii.

Kacper
Krasuski

Front-end developer

Na co dzień łącze pracę administratora oraz programisty. Lubię wykorzystywać swoje umiejętności do tworzenia wyjątkowych projektów. W relacji z klientem stawiam na komunikację, bo jest ona kluczowa do osiągnięcia celu. Moje 10-letnie doświadczenie w IT pozwala mi stawiać czoła trudnym tematom i, aby się rozwijać, cały czas szukam nowych wyzwań.

Gosia
Harasimowicz

Copywriter / Ads specialist

Piszę, bo lubię. W świecie content marketingu siedzę już od ponad pięciu lat i digitalowa rzeczywistość wciąż mnie fascynuje. Współpracowałam z agencjami kreatywnymi i firmami technologicznymi, a obecnie robię w słowie pod szyldem Missea Digital. Tworzę treści, które smakują zarówno robotom Google, jak i użytkownikom internetu. W wolnych chwilach zgłębiam tajniki zarządzania projektami i UX, rozwijam zainteresowania przyrodnicze, a także żegluję po wodach słodkich oraz morskich.

skontaktuj się z nami

Poznałeś już nasz zespół, czas aby porozmawiać o Twoich pomysłach :)
Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i daj znać!

napisz!